Hakkımızda

Matek Otomasyon 2003 Yılında Denizli'de Kurulmuş, Kısa Zamanda Ülke Genelinde Endüstriyel Otomasyon Sektöründe Bölgenin Lider Firmalarından Birisi Olmayı Başarmıştır.

Bu Büyüme Trendini Sahip Olduğu Uzman Teknik Ve Satış Kadrosu İle Gerçekleştirmiş Olup, Sektöründe Hizmetlerini Sürdürmektedir.
Temel Olarak PLC, HMI ve SCADA Yazılımları İle Kontrol Edilebilen Otomasyon Sistemleri Dizaynı, Montajı, Devreye Alınması Sonrası Yapılan Otomasyon Sistemlerinin Yan Ürünleri Satışı Ve Teknik Yardımı Konularında Destek Sağlamaktadır.
Schneider Electric Sistem Entegratörü Olan Firmamız Bunun Yanında Omron, Weidmüller,Klemsan,Emko,Ordel.Birtaş Kablo,Mucco,Ortaç,Plastim,Gibi Sektöründe Öncü Firmaların Bayiliğini Yapmaktadır.

Bulunan Bayilikler Haricinde Diğer Otomasyon Ve Elektrik Ürünleri Olarak; Autonics Marka Ürünler, Mean Well Güç Kaynakları, Enda Kontrol Ürünleri, Entes Elektrik,Elektres Direnç Ürünleri, Yanı Sıra T.Plast, Mete Enerji, Şafak Elektrik, Çetinkaya Pano, Orpan Pano, Emas Markalarının Ürünlerinin Satışını Yapmaktadır.

Tamamen Tasarım ve Geliştirme Odaklı Çalışan Firmamız; Bize Başvuran Müşterilerimizin Tüm Teknik Sorularını Masaya Yatırarak Gerçek Mühendislik Çözümleri Üreterek, Avrupa ve Türk Standartlarına Uygun Şekilde Projeleri ve Yazılımları Müşterilerine Teslim Etmektedir.

Firmamız Müşteri Odaklı Hizmet Vermekte ve Müşteri Memnuniyeti Bizim İçin Önde Gelmektedir.